مار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  • کدخبر 378
  • 1399/03/08-11:51
  

فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی کرمانشاه اولویت بندی می شود

فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی کرمانشاه اولویت بندی می شود

🔸 کمیته سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با هدف جذب فعالان و سرمایه گذاران بخش خصوصی با حضور مهندس کریمی زند مدیر حوزه ریاست سازمان، معاونین و مدیران سازمان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی، مسئولین منابع طبیعی و میراث فرنگی در سالن شماره یک با دستورکار اولویت بندی فرصت های سرمایه گذاری در زیر بخش های کشاورزی در سالن شماره یک سازمان برگزار شد.
🔸به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری سازمان جهاد کشاورزی استان، در ابتدای این جلسه برنامه های استفاده از مشوق های سرمایه گذاری جهت جذب سرمایه گذاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ادامه اولویت بندی فرصت های سرمایه گذاری در زیر بخش های کشاورزی، دام و طیوار، باغبانی و صنایع تبدیلی و تکمیلی مطرح گردید و مدیران نسبت به طرح اولویتها اقدام نمودند.
🔸تقسیم بندی پروژه های سرمایه گذاری بر اساس درجه بندی به مقیاس بزرگ، متوسط و کوچک از مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
🔸گفتنی است در این کمیته تعداد ۲۲طرح در زیر بخش کشاورزی شناسایی و معرفی گردید که تمامی طرح ها به صورت خلاصه نویسی با برآورد میزان سرمایه گذاری امکان سنجی شده که سازمان جهاد کشاورزی در صورت تمایل سرمایه گذار در خصوص صدور مجوزها، معافیت های مالیاتی، معافیت از سهم بیمه کارفرما و... که از مشوق ها هستند در دستورکار قرار خواهد بود